Przeprowadzki Dąbrowa Górnicza


Profesjonalna? Z pewnością! Rzetelna? Bez dwóch zdań! Jedyna w swoim rodzaju? Oczywiście! Taka właśnie jest nasza firma, która świadczy usługi związane z przeprowadzkami, w pełnym tego słowa znaczeniu. Zajmujemy bowiem się wszystkim tym, co związane jest ze zmianą miejsca zamieszkania naszych klientów.


Świadczymy swoje usługi tak, żeby każdy był zadowolony, a my żebyśmy zyskali dobrą opinię na rynku i poszanowanie, ze strony naszych klientów. To jest dla nas rzecz priorytetowa. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy na terenie Dąbrowy Górniczej. Chcesz przewieźć lodówkę, kuchenkę gazową, a może meblościankę? Cóż to za problem! Nie jest to dla nas żadna przeszkoda.


W zależności od ilości sprzętu, możemy wykorzystać nasz samochód dostawczy Iveco lub też Ford Transit, który dojedzie w każde miejsce, jakie tylko nam wyznaczycie. Chcesz nas wynająć na godzinę, żaden problem – zapłacisz jedynie 60zł plus 1 zł za każdy kilometr. Zapraszamy do wspólnego działania, które dotyczyć będzie waszego nowego życia, w całkiem innym miejscu. Przeprowadzka jest ciężka, stresująca i długa? Być może, ale nie wtedy, kiedy działy my.


Transport

Pomoc

Sukces

Copyright 2011