Przeprowadzki Sosnowiec


Jeśli posiada się znajomych lub przyjaciół z dużym autem, na pewno można liczyć na ich pomoc, jeśli chodzi o przeprowadzki. Niestety nie każdy ma to szczęście i nie każdy ma taką okazję. Jeśli więc, poszukujesz auta, które przewiozło by Twoje rzeczy w inne miejsce, idealnie trafiłeś.


Działamy w Sosnowcu i swoje usługi świadczymy na obszarze Górnego Śląska. Nie jest dla nas problemem, gdy możemy pomóc również osobom, mieszkającym w zupełnie innych rejonach. Nic nie jest nam obce! Każde zlecenie warte jest przeanalizowania i wykonania. Nasza firma może pochwalić się rzetelnością i pełnym profesjonalizmem, na najwyższym poziomie. To jest najważniejsza kwestia. Oferujemy przeprowadzki samochodem dostawczym Iveco.


Poza tym, to co na pewno będzie korzyścią dla Ciebie, nie zwracamy uwagi na to, czy to jest środa, sobota, czy niedziela. Cena również będzie niezwykle przystępna, bowiem jest to tylko 60zł za godzinę wynajęcia samochodu oraz 1 zł od przejechanego kilometra. W każdym dniu tygodnia, jesteśmy i działamy, żeby tylko spełnić Twoje oczekiwania i wymagania.

Transport

Pomoc

Sukces

Copyright 2011